ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Záchovná stomatológia Bratislava

BA Clinic

Hoci dnes existujú rôzne moderné spôsoby, ako získať krásne zuby, vlastné zuby sú vždy to najlepšie, čo máme. Aj preto by sme sa o nich mali starať najlepšie ako vieme. V prípade, že máte podozrenie na zubný kaz alebo máte dlhodobé problémy so zubami, by ste ich určite nemali ignorovať. Zubári dnes nemusia byť žiadnym strašiakom, ba práve naopak.

Cieľom záchovnej stomatológie je, aby vám vaše zuby vydržali čo najdlhšie zdravé a živé. Záchovná stomatológia sa zameriava prevažne na diagnostiku a liečbu ústnej dutiny. Venuje sa ošetreniu postihnutých tvrdých zubných tkanív i ochoreniam zubnej drene.

Venujete svojim zubom dostatok pozornosti?

Venujte svojim zubom každodennú a dostatočnú pozornosť. V prípade, že máte podozrenie na zubný kaz alebo vás nejaký čas pobolieva zub, navštívite našu kliniku. V BA Clinic Bratislava sa o vaše zuby postaráme aj vďaka najmodernejším a pokročilým technológiám, ktorými naši dentisti dokážu citlivo pristupovať ku každému zubu a ošetriť ho čo najprecíznejšie a bez bolesti.

Zo živého zuba chceme zachovať čo najviac

Na našej klinike sa venujeme aj bežným ošetreniam zubov pacientov, ktoré trpia pod vplyvom zubného kazu, v dôsledku rôznych zdravotných komplikácií alebo nečakaných úrazov. Počas ošetrenia tvrdých zubných tkanív sa snažíme zachovať čo najviac zo živého zuba, aby vám slúžil čo najdlhšie.

Aké úkony robíme v rámci záchovnej stomatológie?

  • Ošetrenie zuba a oprava zubného kazu
  • Zubná endodoncia – precízne ošetrenie koreňových kanálikov
  • Parodontológia – pomôžeme vašim zubom a ďasnám
  • Plazmoterapia ďasien

Ošetrenie zubov v našej klinike prebieha najmä prostredníctvom kvalitných a overených výplní, ktoré vyhotovujeme najčastejšie v ambulancii. V prípade, ak je to nutné, spolupracujeme pri ich tvorbe aj s našimi či externými laborantmi. V prípade potreby vieme vaše zuby rýchlo zröntgenovať alebo sa na nich pozrieť podrobnejšie. Vďaka tomu nim odhalíme kazy, ktoré sú často okom neviditeľné a ošetríme ich čo najrýchlejšie, aby ste predišli budúcim komplikáciám.

Banner

Mate návrhy na zlepšenie kliniky a našich služieb?
Dajte nám vedieť!

Napíšte nám, prípadne si rezervujte termín