ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Technológie

Naša zubná klinika BACLINIC v Bratislave - Petržalka sa zaväzuje k poskytovaniu najvyššej kvality zubnej starostlivosti pre našich pacientov. Jedným z našich kľúčových prvkov, ktoré nám umožňujú dosiahnuť tento cieľ, sú špičkové moderné technológie a nástroje, ktoré používame. V spojení s naším dobre školeným personálom predstavujú tieto technologické inovácie základ našej výnimočnej starostlivosti o vaše ústa.

Digitálna röntgenová technológia

Naša klinika používa najmodernejšie digitálne röntgenové technológie, ktoré nám umožňujú presné a detailné snímky vašich zubov a ústnej dutiny. Tento nástroj nám pomáha identifikovať problémy ešte predtým, než sa stanú vážnymi, čo umožňuje plánovať liečbu s väčšou presnosťou a minimalizovať invazívne zákroky.

Lasery v stomatológii

Naša klinika je vybavená modernými laserovými systémami, ktoré umožňujú rôzne typy zákrokov s menším nepríjemným pocitom pre pacienta a rýchlejším hojením rán. Laserová terapia môže byť využitá pri odstraňovaní zubného kamene, liečbe aftov, a mnohých ďalších stomatologických procedúrach.

Intraorálna kamera

Naši zubní lekári využívajú intraorálnu kameru na zobrazenie detailov vašich zubov a tkanív priamo na obrazovke. Táto technológia nám umožňuje diagnostikovať problémy a vysvetliť vám ich bezpečnejšie a s väčšou transparentnosťou.

CAD/CAM technológia

Využívame moderné CAD/CAM (počítačom asistované dizajn a výroba) technológie pri výrobe korún, mostov a zubných náhrad. Táto metóda umožňuje vytvárať presné a esteticky krásne zubné konštrukcie, ktoré sa dokonale prispôsobia vašim ústam.

Školenie personálu

Nielenže investujeme do najmodernejších technológií, ale aj do školenia našich zdravotníckych pracovníkov. Náš personál je neustále vzdelávaný a obohacovaný o najnovšie postupy a techniky v oblasti stomatológie. Naša snaha o neustály rozvoj nám umožňuje poskytovať pacientom odbornú starostlivosť na najvyššej úrovni.

Pri návšteve našej kliniky môžete mať istotu, že dostanete prístup k najlepším dostupným technológiám a profesionálnemu personálu, ktorý sa postará o vaše zuby so starostlivosťou a pozornosťou, akú si zaslúžite. Vaše ústa sú v dobrých rukách na zubnej klinike BACLINIC v Bratislave - Petržalka. 

Pre viac informácií o našich službách a technológiách, neváhajte nás kontaktovať alebo sa objednať na konzultáciu.