ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Protetika Bratislava

BA Clinic

V BA Clinic Bratislava sa venujeme aj protetickej a estetickej stomatológii. Vďaka rôznym typom kvalitných zubných náhrad dokážeme zachrániť aj veľmi zničené a poškodené zuby tak, aby boli znova funkčné a krásne zapadli do zubného oblúku.

Prečo protetická stomatológia?

Protetická stomatológia sa zaoberá nahradením stratených zubov alebo ich poškodených častí zubnými náhradami. O tom, aké riešenie a ktoré typy zubných náhrad sú pre vás najvhodnejšie, rozhodujeme spoločne pri vstupnej konzultácii.

Podľa spôsobu umiestnenia rozoznávame predovšetkým fixné a snímateľné zubné náhrady. Kým fixné sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou chrupu pacienta a rýchlo si na nich možno zvyknúť, snímateľné zubné náhrady je potrebné nahradiť rôznymi kotviacimi systémami.

Nahradíme aj chýbajúce zuby

Potrebujete nové zuby, prípadne iba upraviť tvar vybraných zubov, uzavrieť zubné medzery alebo zmeniť farbu zubov? To všetko dnes protetická stomatológia dokáže. V prípade akútneho problému vám dokážeme vyhotoviť aj protetickú náhradu na počkanie.

V BA Clinic Bratislava pracujeme s rôznymi zubnými náhradami, ktoré dokážu dokonale nahradiť zlomené alebo poškodené zuby. Keramické výplne, porcelánové fazety, mostíky, dočasné korunky či biele výplne nasádzame pacientovi profesionálne a bezpečne s využitím najmodernejších technológií.

Snažíme sa o to, aby sme poškodené zuby nahradili čo najprirodzenejšou cestou. Po protetickej rehabilitácii pacient vidí hneď rozdiel. Jednak v správne tvarovanom a farebnom doplnení zubného oblúku, ktorý esteticky dotvára jeho vzhľad. V mnohom sa zlepší a obnoví jeho žuvacia schopnosť. V neposlednom rade sa u pacienta môže zlepšiť výslovnosť. Najmä, ak mu v tom predtým bránil nevhodný tvar či strata skupiny zubov.

Banner

Mate návrhy na zlepšenie kliniky a našich služieb?
Dajte nám vedieť!

Napíšte nám, prípadne si rezervujte termín