ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Implantáty Bratislava

BA Clinic

Chýba vám jeden alebo viacero zubov a stále odďaľujete riešenie? A ak by sme vám povedali, že predsa existuje a navyše je jednoduché a celkom rýchle? Zubné implantáty sú v súčasnosti veľmi dobrým spôsobom, ako nahradiť chýbajúce zuby. Sú šetrnou a kvalitnou umelou náhradou zubných koreňov, ktoré sa poškodili alebo zničili.

Využite výhodu zubných implantátov

Výhodou zubných implantátov je možnosť zhotovenia pevných zubných náhrad bez akejkoľvek potreby brúsenia či umŕtvovania vlastných zubov. Zubný implantát jednoducho predstavuje umelý koreň, ktorý sa podobá malej skrutke s vnútorným závitom a pri malom chirurgickom zákroku ho pacientovi začleníme do čeľuste namiesto chýbajúceho zuba.

Zabudnite na protézy, ak nie sú práve nevyhnutnosťou a ešte na nich neprišiel čas. Fixné mostíky a snímateľné protézy môžu byť jednou z možností, ale nie vždy najlepším a ideálnym riešením. V BA Clinic Bratislava efektívne nahradíme chýbajúci zub alebo ľubovoľný počet zubov vďaka kvalitnému a overenému systému implantátov, ktoré predstavujú dokonalé trvalé a funkčné a estetické riešenie. Navyše zubné implantáty majú dlhodobú životnosť.

Akým spôsobom aplikujeme zubné implantáty?

Každá aplikácia zubného implantátu má svoj proces, ktorý možno rozdeliť na jednotlivé kroky. Najskôr sa v BA Clinic Bratislava na vaše zuby potrebujeme dobre pozrieť, skonzultujeme a naplánujeme liečbu. Zároveň pre vás vyberieme vhodné implantáty, vysvetlíme vám, ako to funguje a zavedieme ich. Je takisto dôležité, aby ste sa o vaše nové zubné implantáty vedeli dobre postarať. Dodržiavanie dentálnej hygieny je pre každého pacienta kľúčové. V našej klinike vám venujeme dostatok času, aby ste nič nezanedbali a aby vám nové implantáty priniesli doživotnú spokojnosť.

Strata zubov môže výrazne ovplyvniť sebavedomie, stratu schopnosti žutia a dokonca dokáže narušiť aj artikuláciu. V prípade, že už dlhšie uvažujete nad náhradou chýbajúceho zuba, sme tu pre vás. Nejde o žiadny náročný zákrok a nie je potrebné sa ničoho báť. Navyše budete mať pocit, akoby ste mali späť svoje vlastné zuby.

Banner

Mate návrhy na zlepšenie kliniky a našich služieb?
Dajte nám vedieť!

Napíšte nám, prípadne si rezervujte termín