ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Chirurgická stomatológia Bratislava

BA Clinic

Chirurgická stomatológia obsahuje veľa invazívnych výkonov, medzi ktoré možno radiť jednoduché zákroky až po náročnejšie. V BA Clinic Bratislava poskytujeme pacientom chirurgické výkony v ústnej dutine, ktoré sú podmienené chirurgickou konzultáciou.

V BA Clinic Bratislava absolvujete vstupné vyšetrenie, ktorého súčasťou je diagnostika vašej anamnézy, zhotovenie RTG snímky a jej posúdenie.

S akými chirurgickými zákrokmi sa zaoberáme?

  •  Jednoduché extrakcie zubov
  • Komplikované extrakcie zubov
  • Liečime zmeny v ústnej sliznici
  • Liečime cysty v mäkkom tkanive i kostné cysty
  • Implantácia zubov
  • Operatívne odstránenie zubov
  • a mnohé iné

Všetky zákroky vykonávame v lokálnej anestézii alebo v narkóze, a teda celkovej anestéze. Predtým, než sa u nás realizuje akýkoľvek zákrok, spoločne konzultujeme problém a objasňujeme každý detail zákroku našim pacientom. Je dôležité, aby ste vedeli, o aký výkon ide, koľko času trvá a ako dlho bude prebiehať liečba a hojenie.

Máte problémy s osmičkami alebo vás trápi zubný koreň?

Osmičky sú v podstate tretie stoličky. Ide o posledné zuby v zuboradí a voláme ich aj zuby múdrosti. Mnohokrát sa stáva, že ich rast smerom do líca alebo k jazyku sprevádza veľa bolesti a komplikácií. Niekedy sa zuby múdrosti prerezávajú, no vhodnejšie je ich vybrať najlepšie v období puberty. Aj tým sa možno vyhnúť komplikáciám v budúcnosti. V súčasnosti sa robí s citlivejším prístupom ako v minulosti aj vďaka moderným technológiám.

Medzi menšie chirurgické zákroky patrí aj extrakcia koreňa. Pacient sa nemusí ničoho obávať, pretože tzv. vyrezanie zubného koreň ktorý je poškodený, sa robí v anestéze. Dochádza k nemu vtedy, keď bolo endodontické ošetrnie neúspešné, resp. sa zubu nedá kvôli rozsahu poškodenia príliš pomôcť. Tento zákrok by ste v prípade problémov určite nemali odkladať, keďže sa na mieste môžu nachádzať aj malé cystické útvary alebo iné nálezy.

Poskytneme vám chirurgickú konzultáciu

V BA Clinic Bratislava sa od našich doktorov dozviete všetko, čo potrebujete vedieť ohľadne chirurgického ošetrenia chrupu, liečebného postupu a ako sa starať o svoje zuby po ošetrení. Radi s vami dopodrobna prejdeme všetko, aby ste sa vyhli zbytočnej neistote. Na termín nečakáte dlho. Stačí sa objednať a nájdeme vám najskorší dostupný termín, aby boli vaše problémy so zubami minulosťou.

Banner

Mate návrhy na zlepšenie kliniky a našich služieb?
Dajte nám vedieť!

Napíšte nám, prípadne si rezervujte termín