ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bielenie zubov Bratislava

BA Clinic

Túžite po žiarivom a krásnom úsmeve? Profesionálne bielenie zubov dnes patrí mnohými pacientmi medzi najvyhľadávanejšie procedúry v kozmetickej stomatológii a nie je ničím neobvyklým. Jeho výsledkom je prirodzená a bledšia žiarivejšia farba zubov až o niekoľko odtieňov.

Aký odtieň zubov je ideálny?

Hoci sa žiarivo biele zuby považujú často za ideál, odtieň zubnej skloviny sa u každého človeka líši. Navyše na jej zafarbenie vplýva genetika i životný štýl človeka. Vekom alebo pôsobením rôznych faktorov ako sú strava, rôzne nápoje, ale aj baktérie či fajčenie sa farba zubov postupne mení. Pripisuje sa pod ňu aj zmena pigmentácie zubnej skloviny, ktorá s pribúdajúcimi rokmi prirodzene stráca priepustnosť a opticky tmavne. V prípade, že máte zdravé zuby, však ani mierne sfarbenie skloviny nemusí byť žiadny problém.

Bielenie zubov – bez bolesti a bezpečne

Ak hľadáte bezpečný a bezbolestný spôsob pre dosiahnutie belších zubov a oslnivého úsmevu, v BA Clinic Bratislava ste správne. Prostredníctvom našej procedúry bielenia zubov vám odstránime nežiadúci povlak a škvrny tak, že zmenu uvidíte okamžite. Pri bielení zubov využívame metódy, vďaka ktorým vám pekné zuby a žiarivý úsmev vydržia dlhodobo. Samozrejme s podmienkou, že po procedúre bielenia sa o svoje zuby budete naďalej pravidelne a dobre starať.

Mnohé štúdie dnes potvrdzujú, že bielenie zubov je bezpečné, ale aj vysoko efektívne a účinné. Mnohé samozrejme závisí aj od toho, akým spôsobom sa vykonáva. Rizikom môžu byť neprofesionálne bieliace procedúry bez dohľadu stomatológa, ktoré vám zásadne neodporúčame.Aj preto je jedným z najvhodnejších riešení priama návšteva modernej stomatologickej ambulancie, v ktorej sa môžete priamo poradiť.

Chcete belšie zuby? Poraďte sa s nami

V prípade, že máte k bieleniu zubov ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať a radi ich s vami skonzultujeme. Pred bielením zubov v našej ambulancii bude potrebné podstúpiť zubné vyšetrenie, v rámci ktorého zistíme, či je pre vás vôbec vhodné alebo nie. Bielenie nemôžu podstupovať ľudia mladší ako 18 rokov, tehotné ženy a pacienti s neošetrenými zubami.

Banner

Mate návrhy na zlepšenie kliniky a našich služieb?
Dajte nám vedieť!

Napíšte nám, prípadne si rezervujte termín