ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

All on 4 / all on 6 Bratislava

BA Clinic

Prišli ste o viaceré zuby alebo potrebujete nahradiť viacero chýbajúcich zubov a snímateľná protéza pre vás nie je ideálnym riešením? V BA Clinic Bratislava máme dlhoročné skúsenosti so systémom all on 4/ all on 6. Zubné implantáty typu All-on poskytujú dlhodobú rekonštrukciu chýbajúcich zubov. Samotný názov znamená, že celá zubná protéza je pripojená k 4 alebo 6 implantátom. Čím viac implantátov sa použije, tým stabilnejšia a silnejšia je štruktúra nových zubov.

Čo je systém all on 4/ all on 6?

Pri systéme all on 4/6sa pri jednej návšteve zavedie 4 alebo 6 zubných implantátov do čeľuste či sánky (alebo aj oboch) a následne sa zhotoví dočasná a neskôr už definitívna zubná náhrada, ktorá pacientovi nahradí celý zubný oblúk. Ide o estetické a veľmi pohodlné riešenie, ktoré vám vyčarí nielen nový úsmev, ale mnohé vám uľahčí v bežnom živote.

Každému pacientovi ponúkame postup, ktorý je pre neho najvhodnejší. Ten veľmi závisí

od zdravotného stavu, ale aj od preferencií a finančných možností. Čo sa týka typov náhrad, spomedzi nich si možno vybrať živicovú náhradu či kovokeramický alebo zirkónový mostík a rôzne riešenia.

Ako postupujeme?

Predtým, než pristúpime k aplikáciu systému all on 4/ all on 6 je dôležité vyšetrenie a diagnostika. Naši doktori sa musia pozrieť na všetky anatomické štruktúry i vzdialenosti, aby bola vaša nová zubná náhrada čo najviac stabilná a pohodlná a aby vám nebola v budúcnosti prekážkou.

Následne sa pristupuje k zavedeniu zubných implantátov. Nemusíte sa obávať. Celý zákrok prebieha v lokálnej anestézii a je bezbolestný. Najskôr dostanete dočasnú náhradu a dopodrobna vám vysvetlíme, čo robiť, aby hojenie po zákroku prebehlo čo najlepšie.

Po niekoľkých týždňoch vám počas kontroly skontrolujeme špeciálnym prístrojom pevnosť pripojenia nových zubných implantátov. V prípade, že budú v poriadku, odoberieme odtlačky a začne sa s výrobou definitívnej zubnej náhrady, na ktorú si počkáte asi týždeň.Vášmu vytúženému úsmevu už nebude nič stáť v ceste.

Banner

Mate návrhy na zlepšenie kliniky a našich služieb?
Dajte nám vedieť!

Napíšte nám, prípadne si rezervujte termín